У межах роботи наукового гуртка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ керівниця гуртка кандидатка психологічних наук, доцентка Світлана Лозова та студентка Катерина Брянцева взяли участь у засіданні № 5 постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності». Вони підготували тези доповіді за темою «Особливості виявлення фактів симуляції під час судово-психіатричної експертизи».

Світлана Лозова та Катерина Брянцева долучилися до збору коштів на придбання тепловізора для наших захисників, проведеного Кіровоградським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України (м. Кропивницький), на базі якого проходив науковий захід.