Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Олексій Салманов пройшов навчальний курс «Trafficking in Human Beings» від Агентства Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL).

Курс був розроблений спеціально для органів досудового розслідування, які спеціалізуються на розслідуванні злочинів проти волі, честі та гідності особи на національному або транскордонному рівні. Курс дав зрозуміти поняття торгівлі людьми в більш широкому сенсі, оскільки вона впливає на країни-члени ЄС, включаючи її характеристики та підходи й стратегії, що використовуються для боротьби з нею співробітниками правоохоронних органів та їх партнерами. За результатами навчання Олексій Салманов успішно склав тест та отримав сертифікат.