Науково-педагогічний склад та слухачі магістратури кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до роботи ІІ Всеукраїнського міжвідомчого психологічного форуму «Забезпечення психологічної допомоги в секторі безпеки і оборони України», що відбувся завдяки організації Державного науково-дослідного інституту МВС України за сприяння Департаменту освіти, науки та спорту МВС України та Управління психологічного забезпечення МВС України.

Учасники форуму розглядали такі питання: особливості надання психологічної допомоги в умовах війни; специфіка надання психологічної підтримки та супроводу захисникам і захисницям України, ветеранам війни, членам їхніх сімей, які звільнені з полону, учасникам бойових дій; питання роботи психологічних реабілітаційних центрів тощо.

Завідувачка кафедри соціології та психології докторка психологічних наук, професорка Олена Євдокімова виступила спікеркою заходу та презентувала доповідь на актуальну тему «Українська психологічна практика за часів війни».

Результати участі у психологічному форумі будуть використані викладачами для удосконалення змісту забезпечуваних ними освітніх програм за спеціальністю «Психологія».