Викладач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6, доцент кафедри Владислав Колесніков провів профорієнтаційну зустріч із випускниками та керівництвом Покотилівського ліцею № 2 Височанської селищної ради Харківського району Харківської області. Він розповів про порядок та умови вступу на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ, про терміни подачі документів. Викладач університету ознайомив зі спеціальностями, які можна обрати безпосередньо на факультеті № 6, вимогами до абітурієнтів, вартістю навчання, розповів про можливість навчання на підготовчих курсах тощо. Презентація університету супроводжувалася демонстрацією відеофільму про Харківський поліцейський виш.