Доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Олександр Пабат, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксана Мельничук, курсант факультету № 1 Данило Салацький та курсант факультету № 4 Олександр Бабич провели низку виїзних профорієнтаційних заходів з учнями 10-11 класів. Випускникам Волочиської навчально-виховної середньої загальноосвітньої школи І ступеня, гімназії Волочиської міської ради Хмельницької області, Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступеня та гімназії ім. І. Франка смт. Підволочиськ Тернопільського району Тернопільської області розповіли про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про терміни навчання та подальше працевлаштування. Майбутні абітурієнти також дізналися про умови й порядок подання заяв для реєстрації на навчання за державним замовленням тощо. З директорами шкіл підписано договори про співпрацю.