Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 доктор філософських наук, професор Володимир Шаповал взяв участь у «Четвертих академічних читаннях, присвячених пам’яті професора Г. І. Волинки: “Філософія, освіта, наука: в глобальному вимірі соціально-турбулентного світу”», що відбулись на базі кафедри філософії навчально-наукового Інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, м. Київ.

Професор виступив онлайн із доповіддю за темою «Суспільство масового споживання інформації», яка жваво обговорювалася учасниками читань. У конференції взяли участь вчені з різних вишів та наукових установ України, а також із Польщі та Литви.