Декан факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Геннадій Звірянський спільно зі старшим інспектором сектору кадрового забезпечення Уманського районного управління поліції ГУНП у Черкаській області провели профорієнтаційні заходи у закладах загальної середньої освіти м. Умань та м. Христинівка Черкаської області.

Вони розповіли випускникам умови вступу та особливості навчання в закладі вищої освіти зі специфічними умовами. Зосередили увагу на перспективах працевлаштування випускників ХНУВС у практичних підрозділах превентивної діяльності, поліцейськими офіцерами громад, інспекторами сектору ювенальної превенції, управлінь кадрового забезпечення, відділів комунікації та інших підрозділах. Детальніше зупинились на вступі за спеціальністю «Психологія» та можливостях подальшої роботи. Представники університету відповіли на всі запитання майбутніх абітурієнтів, що їх цікавили.