"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у другому Всеукраїнському форумі з кібербезпеки «HackIT 2016».

Курсанти факультету № 4 (кіберполіції) та студенти факультету № 6 (права та масових комунікацій), а також науково-педагогічні працівники цих факультетів вже вдруге беруть участь в одному з найбільших заходів у сфері кібербезпеки в Україні, а університет виступив партнером форуму у сфері освіти.

Форум був організований харківською компанією ProtectMaster для фахівців у сфері інформаційної безпеки та етичних хакерів. Мета заходу – виявлення проблем і рішень в умовах постійної інформаційної війни, а також підготовка фахівців з цієї тематики, що є важливим стратегічним напрямком як для приватних організацій, так і для України в цілому.

На початку форуму організатори влаштували театралізовану виставу, присвячену тематиці заходу, після чого з вітальними словами до учасників форуму звернулися представники компанії ProtectMaster Нікіта Книш та Володимир Таратушка, а також виконуючий обов’язки ректора Харківського національного університету радіоелектроніки Едуард Рубін. Вони побажали присутнім корисно провести час та отримати нові знання від спікерів – провідних фахівців у сфері кібербезпеки. Також виступаючі зазначили, що Харків є осередком України як у сфері підготовки кадрів для ІТ-компаній, так і за кількістю компаній-роботодавців у цій сфері, і саме тому проведення такого заходу є дуже важливим та актуальним.

У рамках проведення форуму проходив конкурс стартапів у галузі інформаційної безпеки, в якому як член журі взяв участь декан факультету № 4 (кіберполіції) університету В’ячеслав Марков.

Із доповідями перед понад 500 учасниками форуму виступили провідні вітчизняні та закордонні фахівці у сфері інформаційної безпеки, представники державних установ та комерційних компаній, у тому числі міжнародних. На форумі одночасно працювало три секції і учасники під час перерв між доповідями переходили від однієї лекційної зали до іншої, щоб прослухати доповіді з питань, що цікавили найбільше.

Заступник начальника Слобожанського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України Денис Гармаш виступив перед учасниками форуму із доповіддю про основні функції, задачі та досягнення української кіберполіції. У своїй доповіді він зазначив, що основним навчальним закладом з підготовки та підвищення кваліфікації українських кіберполіцейських є саме Харківський національний університет внутрішніх справ.

У перервах між доповідями учасники форуму брали участь у цікавих інтерактивних розвагах, тестах, знайомилися з експонатами виставки засобів захисту інформації, спілкувалися зі спікерами, дискутували з проблемних питань та ділися власним досвідом із вирішення певних проблем у сфері кібербезпеки. Представники університету також брали активну участь у цих заходах та відповідали на запитання щодо навчального закладу, який вони представляли.

Отриманні під час форуму знання курсанти та студенти університету використають під час майбутньої професійної діяльності, а науково-педагогічні працівники – у навчальному процесі.