У день довкілля курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ долучились до акції із санітарного очищення території Вінницької міської територіальної громади «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля».

Разом із представниками підприємств, організацій, навчальних закладів, громадських та релігійних установ міста курсанти допомогли комунальним службам та очистили від сміття територію вздовж Барського шосе. Молодь переконана, що для збереження екології необхідно робити конкретні справи і саме такі акції не тільки згуртовують колективи, а й виховують почуття відповідальності за чистоту навколишнього середовища.

Вінницька міська територіальна громада висловила вдячність керівництву ХНУВС за участь курсантів у заході та підтримці чистого довкілля міста.