Представник навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Харківського національного університету внутрішніх справ, викладач-методист факультету з підготовки працівників органів внутрішніх справ Артем Лобода взяв участь у профорієнтаційному заході «Сузір’я професій». Його  організував Борівський районний центр зайнятості.

Під час заходу, який проходив у приміщенні Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Борівської районної ради, майбутні абітурієнти подивилися рекламний відеоролик про Університет, дізналися про напрями підготовки та спеціальності, матеріально-технічну базу, особливості підготовки до вступу, умови навчання, проживання, побуту та дозвілля курсантів і студентів, а також отримали інформаційні буклети.