На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка надійшов лист-подяка від голови Громадської організації «Інноваційні обрії України» Міністерства юстиції України Тетяни Шарової.

«Громадська організація «Інноваційні обрії України» засвідчує Вам свою повагу й захоплення компетентністю та професіоналізмом співробітників Вашого закладу освіти. У цей непростий для нашої держави час працівники очолюваного Вами закладу освіти роблять потужну справу: беруть активну участь у Всеукраїнському конкурсі есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», долучаючи до нього сучасну молодь, тим самим пропагуючи українське слово, патріотично налаштовуючи юне покоління, возвеличуючи Кобзаря як символ нашої духовності.
Національно-патріотичне виховання сучасної молоді культивує кращі риси української ментальності – працелюбність, свободу, справедливість, доброту, чесність, гуманізм. Беручи участь у такому конкурсі, здобувачі освіти усвідомлюють взаємозв'язок між індивідуальною свободою, правами людини та її громадянською відповідальністю.
Віримо, що правда за нами, щире слово Кобзаря бринітиме на вустах українців не одне покоління!
Бажаємо Вам і всьому колективу закладу освіти, очолюваного вами, успіхів та мирного неба!», – йдеться у листі.

Нагадаємо, що студенти факультету №6 взяли участь у Всеукраїнському конкурсі есе «Мій Шевченко», за результатами якого диплом І ступеня отримав студент 1 курсу Сергій Хижка за перемогу у категорії «Заклади вищої освіти», студентка 1 курсу Катерина Жмуровська перемогла у номінації «Історіософський огляд творчості Кобзаря». Роботи виконувалися під науковим керівництвом кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету №6 Наталії Кобилко.