Керівництвом факультетів №1 та №4 ХНУВС проведено чергову онлайн-зустріч із абітурієнтами, в якій взяли участь заступник декана з навчально-методичної роботи факультету №1 Артем Голубов, заступник декана з навчально-методичної роботи факультету №4 Юрій Онищенко, а також представники секторів організації відбору управлінь кадрового забезпечення ГУНП у Тернопільській та Херсонській областях. На зустрічі обговорювались особливості вступної кампанії 2023 року. Для абітурієнтів у презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти системи МВС. Під час спілкування представники університету розповіли про перспективи та переваги навчання на факультетах, їх здобутки та досягнення. Старшокласники ставили багато запитань, як особисто – онлайн, так і в чаті. На усі запитання вони отримали вичерпні відповіді. Загалом до профорієнтаційного заходу приєдналось 78 локацій з Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької та Івано-Франківської областей.