Начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олена Чорноус і доцент кафедри педагогіки та психології факультету №3 Павло Червоний провели онлайн-зустріч із випускниками загальноосвітньої школи №100 ім. А.С. Макаренка м. Харкова. Учасниками зустрічі стали як випускники школи, так і їхні батьки. Підключилися до заходу понад 20 локацій. Павло Червоний зосередив увагу на особливостях навчання на факультеті №3, який здійснює підготовку фахівців за напрямами «Правоохоронна діяльність» та «Психологія». За допомогою слайдів учні дізналися, як на порталі osvita.np.gov.ua заповнити анкету кандидата на навчання, також доцент кафедри відповів на запитання школярів щодо комплексної силової вправи, як складової частини екзамену з фізичної підготовленості для абітурієнтів. Олена Чорноус розповіла про умови та порядок вступу до вишу, про перспективи подальшого працевлаштування у практичних підрозділах Національної поліції України. Старшокласники також отримали інформацію щодо зворотного зв’язку з кожним факультетом Харківського поліцейського вишу.