Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Загуменна разом із курсантками першого факультету у межах проведення профорієнтаційної роботи зустрілася з учнями випускних класів гімназії № 2 м. Хмельницький.

Під час зустрічі вона поінформувала, що з 1 листопада 2022 року на порталі для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua відкрито реєстрацію для заповнення анкет кандидата на навчання у ЗВО зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських. Особливу увагу було приділено питанню подальшої співпраці з навчальним закладом та організації онлайн-зустрічей з учнями випускних класів. Для детального ознайомлення з університетом майбутнім абітурієнтам були надані посилання на вебсторінку ХНУВС та профорієнтаційні матеріали. Наприкінці зустрічі Юлія Загуменна відповіла на всі запитання випускників та наголосила на перспективах подальшого працевлаштування курсантів ХНУВС у практичних підрозділах Національної поліції України.