У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває акція, ініційована Департаментом освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ, – «Книги героям».
Працівниками, викладачами, науковцями університету у містах Вінниця, Харків, Кам’янець-Подільський, Суми і Кременчук було зібрано понад 500 видань. Це переважно сучасна українська художня література, зарубіжна класика, сучасні світові бестселери, історичні та публіцистичні видання тощо. Всі вони підписані теплими словами подяки і поваги нашим захисникам і захисницям, побажаннями міцного здоров’я та скорішого одужання.
Книги вже передано чотирьом медичним закладам системи МВС, які дбають про здоров’я наших захисників. Це шпиталі у Харкові, Полтаві, Сумах і медичний реабілітаційний центр у місті Хмільник.
Україна єдина! Разом до перемоги!