Напередодні випуску на факультеті №2 Харківського національного університету внутрішніх справ відзначили кращих курсантів випускного курсу, які відмінно навчалися та добросовісно несли службу.
Перед початком заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять захисників і захисниць України, які загинули під час виконання службових обов’язків, а також мирних громадян, що втратили своє життя через агресію РФ проти України.
Керівники факультету вручили подяки випускникам, які впродовж навчання брали активну участь в житті університету, мають здобутки у навчальній, науковій роботі, спорті, культурно-масовій та громадській діяльності. Вони побажали майбутнім працівникам поліції успіхів у житті та професії, висловили слова вдячності за натхнення в навчанні та старанність у службі.
Для випускників були підготовлені зворушливі виступи творчих колективів факультету.