У нещодавно відкритій спеціалізованій вченій раді К 64.700.08 Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся перший захист дисертаційної роботи.

Засідання відкрив ректор університету, заслужений юрист України, доктор юридичних наук, член-кореспондент Національної академії правових наук України Сергій Гусаров. Він відмітив важливість функціонування в університеті даної спеціалізованої вченої ради, привітав її членів із відкриттям та побажав успіхів у подальшій науковій діяльності.

Із вітальним словом до присутніх також звернувся радник ректора, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України Олександр Бандурка.

Спеціалізована вчена рада проводить захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальностями 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право та 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення.

Очолює спеціалізовану вчену раду начальник кафедри трудового та господарського права університету, доктор юридичних наук, професор Костянтин Мельник.

До складу спеціалізованої вченої ради входять відомі вчені у галузі трудового та цивільного права, доктори юридичних наук Валентин Венедіктов, Світлана Вишновецька, Аркадій Запорожець, Віктор Костюк, Сергій Лукаш, Микола Ясинок; професори Володимир Кройтор, Валерій Сергієнко.

Науковці, які планують захищати дисертації у спеціалізованій вченій раді, представляють не лише Харківський національний університет внутрішніх справ, а й інші вищі навчальні заклади та державні органи.