Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС Наталія Горбач і старший інспектор сектору протидії домашнього насильства відділу превенції Херсонського районного управління поліції ГУНП у Херсонській області Данило Зінченко провели бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» за темою «Протидія та запобігання домашньому насиллю» для курсантів першого курсу факультету №2.

Було визначено поняття «домашнє насильство», його види (економічне насильство, психологічне насильство, сексуальне насильство, фізичне насильство) та хто може постраждати від домашнього насильства. Поліцейський розповів про свій досвід роботи та повноваження уповноважених підрозділів органів Національної поліції України у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Наталія Горбач і Данило Зінченко також обговорили з курсантами Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».