Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету №1 ХНУВС Юлія Загуменна, доцентка цієї ж кафедри Олена Юшкевич, доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №4 Тетяна Степаненко разом із курсантами факультетів №1 та №4 обговорили пріоритетні напрями роботи юридичної клініки, алгоритм дій викладачів-кураторів і курсантів-консультантів під час чергування в юридичній клініці. Окремо було акцентовано увагу на нормативних актах, згідно з якими функціонує юридична клініка.
Під час зустрічі було наголошено, що важливим напрямом розвитку юридичної освіти є якісна практична підготовка майбутніх юристів. Однією з форм такої підготовки є діяльність відділення юридичної клініки у Кам’янці-Подільському, робота якого розширює ці можливості.
Консультанти відділення юридичної клініки ХНУВС проводять прийом громадян щовівторка та щочетверга з 14.00 до 17.00 за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вулиця Лесі Українки, 13, каб. 117.
Ел. пошта: [email protected]