Представники кафедри конституційного і міжнародного права факультету №4 ХНУВС взяли участь у тематичній онлайн-лекції суддів Конституційного Суду України Галини Юровської та Віктора Городовенка на тему «Діяльність та повноваження Конституційного Суду України».
Під час лекції доповідачі зазначили, що Конституційний Суд України є органом конституційної юрисдикції, який забезпечує верховенство Конституції України, вирішує питання про відповідність Конституції України законів України та у передбачених Конституцією України випадках інших актів, здійснює офіційне тлумачення Конституції України, а також інші повноваження відповідно до Конституції України. Окрему увагу судді приділили основним напрямам реалізації Конституційним Судом України власних повноважень, визначили принципи, природу та характер діяльності Конституційного Суду України, а також розглянули види актів Конституційного Суду.