На факультеті №1 Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали свою роботу екзаменаційні комісії №1 та №2 щодо атестації здобувачів вищої освіти денної форми навчання (державне замовлення) за спеціальністю 081 «Право».

Із вступним словом та побажанням успіху до майбутніх слідчих звернувся голова екзаменаційної комісії – начальник Кам’янець-Подільського районного управлення Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області полковник поліції Василь Шкіндюк.

Особливістю проведення атестації здобувачів вищої освіти є те, що окрім теоретичної частини екзамену, випускники виконують практичні завдання, демонструючи свої вміння та навички, здобуті під час навчання та проходження стажування на посаді.