Професор кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Пчолкін та інспекторка з режиму секретності Управління боротьби з наркозлочинністю в Черкаській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України Поліна Мигаленко провели в режимі онлайн бінарне заняття за темою «Принципи оперативно-розшукової діяльності» для студентів правоохоронців факультету № 6. Поліна Мигаленко розповіла про особливості відомчого контролю з боку керівництва Національної поліції під час підготовки та проведення оперативно-розшукових заходів і негласних слідчих (розшукових) дій. Вона акцентувала увагу на дотриманні принципів верховенства права, законності та забезпечення прав і свобод людини. Відповіла на запитання студентів щодо особливостей дотримання спеціальних (галузевих) принципів ОРД: поєднання гласних та негласних заходів, конспірації, добровільності, конфіденційності та ін. Доповідь викликала жвавий інтерес у присутніх.