Для магістрів однієї з груп факультету № 1 проведено бінарне заняття із дисципліни «Взаємодія органів досудового розслідування з оперативними підрозділами та іншими правоохоронними органами під час протидії кримінальним правопорушенням». Його провели: старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (із дислокацією в Хмельницькій області) Управління дотримання прав людини Національної поліції України Андрій Когунь, начальник сектору дотримання прав людини Кам‘янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області Віталій Кавкало, інспектори цього ж сектору Альбіна Мельник та Вікторія Вужицька, доценти кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Тетяна Фоміна та Аліна Піддубна.

Під час його проведення обговорювалися питання щодо запровадження системи Custody Records у практичних підрозділах ГУНП та алгоритму дій інспекторів з дотримання прав людини під час затримання осіб до територіальних підрозділів. Особливу зацікавленість у магістрів викликали практичні аспекти взаємодії слідчого з інспекторами з дотримання прав людини під час досудового розслідування.