Онлайн-лекцію на тему «Дотримання норм ділового мовлення та недопущення використання ненормативної лексики» для курсантів факультетів №1 та №4 ХНУВС прочитала викладачка української мови та літератури Спеціалізованої загальноосвітньої школи №7 м. Хмельницький, кандидатка філологічних наук Яна Янчишина.
Під час лекції спікерка зазначила, що слово у спілкуванні буває животворчим і руйнівним, може об’єднувати і роз’єднувати людей, приносити задоволення або прикрощі. Тому від того, на якому рівні перебуває культура ділових людей, залежать взаємини з колегами, результати професійної діяльності, врешті-решт психічне здоров’я. Філологиня надала настанови та поради щодо ділової комунікації та культури мовлення.
Захід організовано відділом соціально-гуманітарної роботи університету.