Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова взяла участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Психолого-педагогічні проблеми вищої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика», що відбулася в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди.

Під час конференції доповідачі розглядали психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої школи в умовах сучасних викликів. Дискусійними стали питання щодо методології, історичного і компаративного дискурсів розвитку педагогічної науки, а також організаційних, дидактичних і методичних засад реалізації дистанційного та змішаного навчання. Науковці ділилися своїми науковими розробленнями в галузі цифрових трансформацій у публічному управлінні та адмініструванні, акцентували увагу на педагогічних засадах інклюзивної освіти й інноваціях в освіті.

Результати досліджень учасників конференції розміщено у збірнику наукових праць.