Керівництвом факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено профорієнтаційну зустріч в онлайн-форматі з учнями випускних класів Комунального закладу «Зміївський ліцей № 1 імені З. К. Слюсаренка» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області.

У заході взяли участь заступник декана факультету Костянтин Свердлін, завідувач кафедри кримінального права та кримінології Вадим Харченко, старша викладачка кафедри Юлія Митрофанова, доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Олександра Кочура. Вони розповіли старшокласникам про Харківський національний університет внутрішніх справ, умови здобуття вищої освіти, традиції, що склалися в університеті, спеціальності, за якими навчаються курсанти та студенти, особливості вступної компанії 2023 року, діяльність підготовчого відділення й кафедри військової підготовки, а також про перспективи та переваги здобуття вищої освіти саме на факультеті № 6 університету. Під час спілкування зі школярами, які виявили бажання навчатися в університеті, представники вишу наголосили на важливості здобуття знань для майбутнього правоохоронця з дисциплін кримінально-правового блоку та надали вичерпні відповіді на численні запитання старшокласників.