Шановний Дмитре Володимировичу!

Від імені багатотисячного колективу Харківського національного університету внутрішніх справ та себе особисто вітаю Вас із Днем народження!
Ми знаємо Вас як чудову людину – сильну, цілеспрямовану, вольову, яскраву особистість. Ви гармонійно поєднуєте в собі високу відповідальність і глибокі знання, порядність у ставленні до оточуючих, мудрість і життєвий досвід. Притаманні Вам людяність і відданість справі є гідним прикладом для тих, хто працює поруч із Вами, і для майбутніх поколінь правоохоронців.
Впевнений, наш університет став рідним для Вас на все життя. Ви зростали у нашому поліцейському виші і як управлінець, керівник, науковець, надаючи оточуючим приклад професіоналізму, сумлінного ставлення до виконання покладених на Вас обов’язків, толерантності, виваженості, громадянської свідомості.
У непростий для країни час Ви очолили Одеський державний університет внутрішніх справ, згуртувавши навколо себе справжніх патріотів-одеситів.
Ціную щирість у наших стосунках, радію що Господь Бог послав мені доброго друга і вірного товариша.
Бажаю Вам натхнення в роботі та невпинного руху вперед, міцного здоров’я, добра, миру та злагоди!
Разом ми обов’язково переможемо!
Слава Україні!

З глибокою повагою,