Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Олександр Радченко взяв участь в онлайн-лекції на тему «Право на працю», організованій Конституційним Судом України. Участь у зустрічі взяли чинні судді Конституційного Суду України Галина Юровська (модератор заходу) та Віктор Городовенко.

Під час онлайн-лекції обговорювалися актуальні питання реалізації конституційного права громадян України на працю в контексті міжнародних стандартів прав людини, а також в умовах правового режиму воєнного стану та пов’язані з цим обмеження й проблеми забезпечення.

Детально було висвітлено правову позицію Конституційного Суду України щодо змісту та обсягу права на працю, обґрунтовано необхідність удосконалення та оновлення чинного трудового законодавства та приведення його у відповідність до положень Основного Закону України.