Поезія завжди надихає на подвиги та нові звершення. Сьогодні, коли наша держава відстоює свою свободу і незалежність у боротьбі з російським агресором, несила мовчати. Саме ці обставини вплинули на рішення курсанта першого курсу факультету № 3 Євгенія Ратошнюка написати вірш «Давно я не писав вірші, але є те, що наболіло…». Євгеній з 15 років займається творчістю, написанням власних пісень, репованих композицій та віршів. Сьогодні для Євгенія найбільш мотивуючою до творчості темою є мужність і героїзм наших воїнів, які захищають рідну землю від ворога.

Свої роботи Євгеній Ратошнюк представив до участі у Всеукраїнському студентському фестивалі-конкурсі «Сяйво надій» і здобув призові місця: ІІ місце у номінації «Розмовний жанр і літературна творчість», ІІІ місце у номінації «Приз глядацьких симпатій».

Бажаємо Євгенію подальших творчих здобутків!