В інституті післядипломної освіти ХНУВС продовжується практика проведення бінарних занять для слухачів курсів підвищення кваліфікації. Доцентом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Ігорем Власенком разом зі спеціалістами відділу забезпечення вибухобезпеки Управління вибухотехнічної служби ГУНП в Харківській області заступником начальника відділу Владиславом Гапоном та інспектором відділу Євгенієм Крячком проведено заняття на тему «Вибухонебезпечні предмети, класифікація та види». Під час навчального заняття було розглянуто загальні характеристики найбільш розповсюджених вибухонебезпечних предметів, які виявляються на території Харківської області; приділено увагу заходам безпеки при їх виявленні;  обговорено питання забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення слідчих дій на місці виявлення ВНП та при транспортуванні їх до місця знищення.