Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Олена Оверчук разом із дільничним офіцером поліції сектору превенції ВП № 2 Броварського РУП ГУНП в Київській області Валентином Кравченком у межах вивчення дисципліни «Юридичне документознавство» провела бінарне практичне заняття для курсантів І курсу факультету № 3 за темою «Юридичний документ як носій правової інформації».

Викладачка розповіла курсантам про особливості документної інформації, властивості й функції юридичного документа. Валентин Кравченко наголосив, що документування є важливою складовою професійної діяльності й поділився навичками практичної роботи з юридичними документами. Наприкінці заняття курсанти отримали відповіді на свої запитання щодо роботи дільничного офіцера поліції. Практичні поради й набуті навички стануть в нагоді майбутнім випускникам у подальшій професійній діяльності.