Доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександра Кочура та суддя Солом’янського районного суду м. Київ Ірина Тесленко провели в онлайн-режимі бінарне заняття із дисципліни «Сучасні проблеми кримінального процесуального права» на тему «Особливості допустимості доказів під час воєнного стану» для магістрів однієї з навчальних груп факультету № 6.

Суддя розповіла про зміни у чинному кримінальному процесуальному законодавстві після набрання чинності Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення порядку здійснення кримінального провадження в умовах воєнного стану» від 14.04.2022 р. та висвітлила певні виключення із загальних правил, які були запроваджені для вирішення питань допустимості доказів у кримінальному процесі, що пов’язані з воєнним станом в державі. Доповідь викликала у магістрів жвавий інтерес, вони ставили багато запитань та отримали докладні пояснення.

ВЗГ ХНУВС