Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – помічник ректора Віктор Слиш, начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олена Чорноус, фахівець відділу Ігор Овчаренко провели профорієнтаційну зустріч із старшокласниками КЗ «Погребищенський ліцей №1» Погребищенської міської ради Вінницького району Вінницької області.

У заході взяли участь заступник Погребищенського міського голови Олександр Тригуб, заступниця директора з виховної роботи Людмила Соборова, соціальний педагог Леся Ревера та класні керівники 10-11 класів. Понад 140 учасників зустрічі дізналися про цьогорічні особливості вступної кампанії та про навчання в університеті,  їх ознайомили з діяльністю підготовчого відділення, ліцеїсти отримали електронні та друковані профорієнтаційні матеріали. Представники університету надали відповіді на запитання майбутніх вступників. Учасників заходу було запрошено на профорієнтаційні онлайн-зустрічі, які регулярно проводиться в університеті.