У Сумській філії ХНУВС доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Світлана Петровська та доцентка кафедри юридичних дисциплін Наталія Дуравкіна провели бінарне заняття в рамках вивчення дисциплін «Трудове право» та «Основи охорони праці» на тему «Захист трудових прав жінок в Україні». У заході взяли участь студенти 3-4 курсів спеціальності «Право» та 3 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність».

Під час заняття учасники дійшли висновку, що слід відмежовувати випадки, коли жінок-працівниць усувають від певних видів робіт або обмежують доступ до них задля збереження їх здоров’я, зменшення ризику можливих захворювань майбутніх дітей, від тих ситуацій, коли можуть ставитися перешкоди або взагалі унеможливлюватися певними способами просування жінок по службі, зменшуватися розмір заробітку у зв’язку із тим, що працівником є жінка.

Сумська філія ХНУВС