Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – викладач кафедри конституційного і міжнародного права Вадим Мальцев і доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін Оксана Мельничук провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класу ліцею №6 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області. Під час зустрічі викладачі розповіли учням про життя університету, освітні програми та умови вступу до закладу. Старшокласники отримали важливі поради щодо вибору майбутньої професії, а також дізналися про можливості кар’єрного росту в поліції.
Зустріч була цікавою та пізнавальною для юнаків і дівчат, які виявили своє бажання навчатися в університеті. Викладачі висловили готовність надавати допомогу та консультації щодо вступу до університету та подальшого навчання.