Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету №4 Андрій Войціховський провів профорієнтаційний захід у Навчально-виховному комплексі «Станківський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Стрийської міської ради Львівської області.
Представник кафедри зустрівся з директоркою навчального закладу Наталею Проців і надав інформацію для майбутніх випускників щодо умов вступу до університету, напрями підготовки майбутніх правоохоронців тощо. Більш детально про університет, факультети і спеціальності, за якими готують фахівців у ХНУВС, переваги та умови навчання в університеті, соціальні гарантії, алгоритм дій абітурієнтів для вступу були роз’яснені під час зустрічі із учнями 11 класу. Результатом відвідування Станківського загальноосвітнього навчального закладу стало підписання договору про співпрацю, а також були згоджені питання щодо проведення для учнів інформаційно-роз’яснювальних заходів.