Доцентка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Ірина Луценко спільно із фахівчинею Салтівського районного відділу філії державної установи «Центр пробації» в Харківській області Каріною Литвиненко провели бінарне заняття онлайн для студентів із навчальної дисципліни «Кримінологія».
Студенти ознайомилися з діяльністю центру пробації, нормативно-правовими засадами роботи, видами пробації, дізналися про соціально-виховні і наглядові заходи, а також види кримінальних покарань, що застосовуються до засуджених тощо.
Під час заняття студенти цікавилися практичною складовою пробації, а саме: який вид кримінального покарання призначають найчастіше, які кримінальні правопорушення вчиняються частіше, скільки у середньому судимостей мають засуджені, їх сімейний стан і вікові категорії та багато інших. Каріна Литвиненко надала вичерпні відповіді на поставлені запитання.