Доценти кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету №2 ХНУВС Андрій Дядін і Наталія Бобро в межах профорієнтаційної роботи взяли участь у заході, що був організований Управлінням освіти адміністрації Салтівського району Харківської міської ради, ініційований Військовим інститутом танкових військ НТУ «ХПІ» (м. Харків) та Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) за підтримки Московського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки м. Харків. На заході були присутні директори, завучі та вчителі Харківських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та ліцеїв Салтівського району.
Під час зустрічі представники кафедри надали інформацію, з подальшим її доведенням до учнів випускних класів, щодо умов вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році. Ознайомили з факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців у виші, зокрема, за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування». Наголосили, що після отримання диплому фахівці можуть працювати в підрозділах Національної поліції і розв’язувати складні професійні завдання у сфері обліку і оподаткування.