Деканеса факультету №6 Оксана Брусакова, її заступник Костянтин Свердлін, представник підготовчого відділення Олександр Міщенко та завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету №6 Ольга Гетманець й професорки Ірина Сядриста та Аліна Чорна провели профорієнтаційну зустріч із керівництвом, класними керівниками та випускниками загальноосвітніх шкіл Борівської територіальної громади Ізюмського району Харківської області. У заході взяли участь більше 40 учасників.
Під час зустрічі Оксана Брусакова розповіла про особливості вступної кампанії 2023 року, переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ на факультеті №6, зокрема в період воєнного стану, ознайомила зі спеціальностями, які представлені на факультеті. Абітурієнтам було продемонстровано фільм про потужну навчальну базу ХНУВС, спеціалізовані аудиторії, де можна отримати не лише теоретичні, а й практичні навики. Представниці кафедри звернули увагу абітурієнтів на актуальності спеціальності 071 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» (спеціалізація «Фінансова безпека») та 072 «Облік та оподаткування» в умовах сьогодення. Олександр Міщенко ознайомив майбутніх випускників із діяльністю підготовчого відділення. Усім абітурієнтам, які виявили зацікавленість у вступі до ХНУВС, було запропоновано доєднатися до телеграм-каналу факультету для подальшої співпраці.