Доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету №6 ХНУВС Дмитро Заяць провів профорієнтаційні заходи у Нововодолазькому ліцеї №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області та зустрівся з директором ліцею Олександром Коваленком. Під час зустрічі обговорили правила та умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, про особливості навчання за обраними спеціальностями та перспективи, які відкриваються перед випускниками університету. Майбутніх абітурієнтів було запрошено пройти підготовку на підготовчому відділенні факультету №6. У чаті ліцею також було розміщено інформацію щодо правил вступу на навчання до Харківського поліцейсько вишу.