Старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова за участі практикуючого адвоката Антона Санкіна в режимі онлайн провели бінарне заняття зі студентами другого курсу факультету № 6.

Тематика практичного заняття було присвячена питанням вчинення кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи. Антон Санкін розповів студентам про свою професійну діяльність - він був слідчим, згодом став адвокатом, - навів конкретні приклади зі своєї практики. За тематикою заняття адвокат підготував для студентів завдання, що складалися з питань щодо надання кваліфікації ситуаціям. Студенти надавали свої варіанти відповідей та дискутували. Заняття пройшло активно, здобувачі ставили багато запитань, отримали практичні поради щодо застосування теоретичних знань у майбутній професійній діяльності. Наприкінці зустрічі Юлія Митрофанова запросила Антона Санкіна до участі у наступних заняттях.

ВЗГ ХНУВС