В інституті післядипломної освіти продовжується практика проведення бінарних занять на курсах підвищення кваліфікації. За ініціативи керівництва інституту доцентом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету №3 Андрієм Пожидаєвим та спеціалістами відділу техніко-криміналістичного забезпечення Управління вибухотехнічної служби ГУНП у Харківській області – заступником відділу техніко-криміналістичного забезпечення Віталієм Гончаром та інспекторкою Тетяною Левицькою було проведено заняття на тему «Вибухонебезпечні предмети, класифікація та види». Під час заняття розглянули загальні характеристики найбільш розповсюджених вибухонебезпечних предметів, які можуть виявлятись на території Харківської області, приділено увагу заходам безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення слідчих дій на місці виявлення ВНП та при транспортуванні їх до місця знищення.