У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл на тему «Діяльність молодіжних організацій, студентських (курсантських) самоврядувань під час війни», організований курсантсько-студентським самоврядуванням університету.
Відкрив науковий захід проректор вишу Олександр Музичук, який побажав учасникам плідної співпраці в обговоренні актуальних питань діяльності молодіжних організацій, студентських (курсантських) самоврядувань під час війни.
До роботи круглого столу долучилися представники самоврядувань Одеського державного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України, Національного університету цивільного захисту України, Кременчуцького льотного коледжу та Сумської філії ХНУВС.
Учасники наукового зібрання розглянули низку важливих питань щодо волонтерської та благодійної діяльності, роботи органів самоврядування під час війни, обговорили сучасні виклики, що стоять перед здобувачами вищої освіти системи МВС України.
Наприкінці зустрічі представники курсантсько-студентських самоврядувань обмінялися думками щодо подальшої співпраці з проведення спільних заходів, зокрема наукових, волонтерських, просвітницьких тощо.