Доцент кафедри іноземних мов факультету №4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олег Гончарук провів профорієнтаційні заходи в Кам’янець-Подільському ліцеї № 7 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області та зустрівся з директором Олегом Лаврусевичем. Представник університету надав інформацію щодо умов вступу до закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання, ознайомив із факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців у ХНУВС, розповів про головні напрями практичної діяльності випускників факультету №4, а також запросив долучитися до онлайн-зустрічі факультету №4 за темою «Особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2023 році», яка відбудеться 1 березня 2023 року о 14.00. За результатами зустрічі укладено Договір про співпрацю.