Відбулись установчі збори відділення юридичної клініки Харківського національного університету внутрішніх справ у м. Кам’янець-Подільський. У заході взяли участь: виконуючий обов’язки декана Владислав Невядовський, науково-педагогічні працівники університету, курсанти та представники курсантсько-студентського самоврядування. Учасники обговорили пріоритетні напрями роботи юридичної клініки, алгоритм дій викладачів-кураторів та курсантів-консультантів під час чергування в юридичній клініці. Акцентовано було увагу на нормативних актах, відповідно до яких функціонує юридична клініка. Підбиваючи підсумки засідання, було наголошено, що важливий напрям розвитку юридичної освіти - це якісна практична підготовка майбутніх юристів, чому сприятиме робота в юридичній клініці.

ВЗГ ХНУВС