Напередодні річниці повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну доценткою кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Катериною Чишко проведено бінарне заняття з документування адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху для курсантів першого курсу факультету № 2 за участі старшого інспектора ювенальної превенції сектору превенції Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області Олега Іноземцева. Він розповів про особливості притягнення до відповідальності за порушення правил дорожнього руху неповнолітніх. Окрема увага під час заняття була приділена специфіці оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху під час дії режиму воєнного стану.