Викладач кафедри іноземних мов факультету № 4 Артем Білоусов та інспектор ВПК в Чернівецькій області Ігор Чижик провели бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» для курсантів третього курсу факультету № 2 за темою «Робота з підозрюваними».

Під час заняття  курсанти опрацювали лексику за темою заняття й провели бесіду щодо правовового статусу й правил поведінки ув’язнених, які тримаються у слідчих ізоляторах. Артем Білоусов та Ігор Чижик обговорили з майбутніми правоохоронцями завдання органів досудового розслідування та процедуру оголошення підозрюваного в розшук. Лейтенант поліції  розповів про свою роботу на посаді інспектора відділу протидії кіберзлочинам та надав відповіді на  запитання.

Проведення бінарних занять дає можливість глибше ознайомитися з роботою практичних працівників поліції та максимально наблизити аудиторне навчання до практики професійної діяльності.