Викладач кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Вадим Мальцев провів профорієнтаційну зустріч з учнями та  адміністрацією Кам'янець-Подільського ліцею № 5 Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області. Для зміцнення дружніх зв’язків і взаємодії між навчальними закладами, сприяння реалізації заходів професійної орієнтації, довузівської підготовки та проведення спільних освітніх, культурно-патріотичних та спортивних заходів з директором ліцею Юрієм  Бабчинським було укладено договір про співпрацю.

Під час зустрічі представник університету ознайомив керівництво ліцею з умовами вступу, правилами подання документів, особливостями організації освітнього процесу в Харківському національному університеті внутрішніх справ. Викладач також надав адміністрації школи інформативну продукцію про університет для абітурієнтів, щоб вони могли більш детально ознайомитися з напрямами підготовки та спеціальностями, за якими готують у закладі вищої освіти.

ВЗГ ХНУВС