У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відповідальною за академічну доброчесність кандидаткою економічних наук Мариною Петченко спільно зі старшою науковою співробітницею відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності ХНУВС доктором філософії Катериною Маравською дистанційно проведено науковий семінар на тему «Академічне письмо» щодо дотримання принципів академічної доброчесності. До наукового заходу долучилися працівники відділу організації наукової роботи та гендерних питань: кандидат технічних наук Вадим Орел, кандидатка технічних наук Ірина Скачкова, представники педагогічного (науково-педагогічного) складу та здобувачі вищої освіти коледжу.
Науковий семінар був побудований з теоретичного та практичного досвіду, набутого на вебінарах, курсах, закордонного наукового стажування з питань академічної доброчесності.
Учасники семінару розглянули наступні питання: понятійний апарат з питань академічного письма; нормативно-правова база з питань академічної доброчесності; компетентності, якими повинні володіти учасники/учасниці освітнього процесу для якісного академічного письма; рівень унікальності академічного тексту за видами робіт наукового та освітнього спрямування; структура академічного письма; технологічні рішення та профілактичні заходи в коледжі; правила цитування та посилання в академічних текстах; основні види порушень в академічному письмі та відповідальність; стандарти для оформлення посилань і списку використаних джерел в Україні, а також міжнародні стилі оформлення наукових публікацій, рекомендовані МОН України.
Наприкінці заходу були надані відповіді на запитання учасників.
Набуті знання та компетенції учасники та учасниці наукового семінару використовуватимуть в освітній та науковій роботі коледжу.

КЛК ХНУВС