Для подолання негативних наслідків збройної агресії Росії проти України, забезпечення фінансової стабілізації та економічного відновлення надзвичайно важливою є міжнародна фінансова підтримка. Саме цим питанням було присвячено засідання секції «Проблемні аспекти забезпечення економічної безпеки держави» наукового студентсько-курсантського гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації».

На початку засідання із вступним словом до студентів-гуртківців звернулися: керівниця гуртка кандидатка економічних наук Світлана Петровська та керівниця секції кандидитка економічних наук Людмила Парфентій. Із доповіддю на тему «Міжнародна фінансова допомога як засіб економічної підтримки України під час війни» виступила студентка 4 курсу спеціальності “Право” Дарина Приходько (науковий керівник - кандидитка економічних наук Людмила Парфентій).

Сумська філія ХНУВС